Hlavní Životní styl Co je to Biorezonance a její využití

Co je to Biorezonance a její využití

by redakce
Co je to Biorezonance a její využití.

Co je to biorezonance?

Biorezonance nebo moraterapie –  zkratka podle její vynálezců, Morell a Rasche – je frekvenčně energetická terapeutická metoda, považována za součást holistické medicíny, která vidí člověka jako celek a ne jako jednoduchý součet jednotlivých orgánů.

Biorezonanční terapie stojí na základech elektromagnetické frekvence – generované samotnými buňkami těla.

Biorezonance funguje tak, že stimuluje tělo, aby se regulovalo a obnovilo svou energetickou rovnováhu – podporuje samoléčení chorob nebo funkčních poruch souvisejících s různými orgány. Tento proces je možný díky skutečnosti, že se eliminuje interference z vnějších faktorů, tak z vnitřní nerovnováhy.

Jak to funguje?

Vycházíme z přírodního zákona, podle kterého jsou všechny organické procesy každé živé bytosti funkční a řízené elektromagnetickými oscilacemi různé frekvence, intenzity, trvání a tvaru vlny.

Tyto oscilace jsou nepřetržitě vyzařované každou živou buňkou, šíří se rychlostí světla a v každém okamžiku informují celý organismus o tom, jaké mechanismy musí uvést do činnosti, aby se udržely zdravé. Tyto signály obsahují všechny patologické a fyziologické informace, které umožňují produkovat specifický a individuální terapeutický signál.

V roce 1977 německý lékař Franz Morell zdůraznil, jak snadné by bylo zasahovat přímo na úrovni bioenergetické kontroly, než na chemické procesy pomocí léků.

Totéž vyvinulo biorezonanční zařízení schopné zachytávat oscilace z úrovně bio energetické kontroly organismu a zpracovávat je na jednotlivé terapeutické signály. Zde se vytvoří filtr který oddělí fyziologické, frekvence zdravé

od patologických frekvencí kde je následovně umožněno cíleně léčit „nezdravé“ frekvence vysláním opačného kódu, kterými se patologická frekvence kompletně vyruší.

Je zde viditelné zlepšení biofizykálneho stavu které odpovídá postupné normalizaci biochemických procesů, které umožňuje přivést pacienta do samoléčebného procesu.

Benefity biorezonance.

Tuto terapie lze považovat za „regeneraci“ organismu, jako je akupunktura a homeopatie. Hlavním účelem biorezonance je stimulovat tělo, aktivovat regenerační síly organismu a přivést ho k samoléčby danými.

Biorezonance je zvláště užitečná v případě oslabené imunity, potravinových alergií, inhalačních alergií, otravy environmentálními jedy nebo viry nebo dokonce na stimulaci hojení pooperačních ran. Biorezonance dosahuje vynikající výsledky při léčení patologií jako je potravinová intolerance, zatížení organismu očkovacími látkami, těžkými kovy, elektrosmogem.

Úspěch se však zaznamenává i v případě neurodermatitidy, bronchiálního astmatu, astmatickou bronchitidy, chronického ekzému, boreliózy a polyartritidy. Terapeutická metoda biorezonance je mimořádně vhodná na léčení revmatismu a bolesti různého druhu, jako je neuralgie, migréna, bolesti hlavy alergického původu a menstruační syndrom.

Pro koho je užitečná biorezonanční terapie?

Ukázalo se , že zvláště užitečná je pro všechny ty pacienty, kteří byli zklamáni lé-kařským ošetřením a tradičními terapeutickými metodami. Tato metoda je zvláště vhodná pro děti.

Zdá se, že ti, kteří trpí alergiemi a nesnášenlivostí, nemocemi oběhového systému, zánětlivými stavy a bolestmi, metabolickými nebo psychosomatickými chorobami, mají z toho velký užitek.

Terapie byla účinná i v oblastech, které nejsou dostupné tradičními medicínskými metodami (například při antialergické terapii, při eliminaci toxinů přímým snížením nebo odstraněním oscilací uložených v těle alergickými syndromy, potravinovou nesnášenlivostí a vyloučení toxinů).

Další významnou výhodou je schopnost zesílit elektromagnetické frekvence léčiv a eliminovat alergie na důležité léky, jako jsou antibiotika. Z tohoto důvodu se biorezonance může používat jako doplňková metoda během tradičních léčebných postupů, zejména na snížení množství léků, které se mají užívat, a tím zabránění vedlejších účinků, jakož i snížení úrovně intoxikace v organismu. Biorezonanční terapie dokonce údajně může někomu pomoci i přestat kouřit.

Co říká zákon v Česku, na Slovensku a v zahraničí na biorezonanční terapii?

V Česku a na Slovensku, tak v případě ostatních nekonvenčních terapií, léčba není právně ošetřena. Biorezonance se však používá na klinikách a v mnoha centrech. Biorezonanci v mnoha evropských zemích znají a praktikují lékaři a přírodovědci z celého světa, především Němci, Francouzi, Rusové a Američané.

Nepřehlédněte - další zajímavé články

Zanechat komentář

* Zanecháním komentáře souhlasíte s ukládáním své přezdívky (jména, pojmenováním, příjmení apod.), včetně email adresy za účelem pouze technického rázu (blokovaní SPAM). Žádné údaje nejsou dále zpracovávané ani předávané třetím stranám. Přečtěte si Podmínky užívání a ochrana soukromí.